حضور موسسه خیریه سنا در همایش سرطان و پیشگیری

تصویری برای این مطلب وجود ندارد

موسسه خیریه سنا در همایش سرطان و پیشگیری در تاریخ 6 و 7 بهمن 1393 در مرکز همایش های بین المللی صداو سیمای تهران به دعوت از موسسه تحقیقات آموزش و درمان سرطان و انجمن سرطان ایران شرکت کرد و با در اختیار گرفتن غرفه ای در سالن همایش به اطلاع رسانی در زمینه فعالیت های موسسه با هدف آشنایی بیشتر پزشکان با خدماتی که به کودکان مبتلا به سرطان ارائه می شود پرداخت .
نظر به اهمیت پیشگیری در برنامه جامع کنترل سرطان و به منظور بررسی روشهای کاهش عوامل خطرزا و میزان بروز سرطان در کشور، همایش سرطان و پیشگیری بصورت مشترک توسط موسسه نحقیقات ، آموزش و درمان سرطان و انجمن علمی سرطان ایران با همکاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و مشارکت دانشگاههای علوم پزشکی ، انجمن علمی تخصصی ، مراکز تحقیقاتی و سازمان های دولتی و خصوصی برگزار شد.
سنا تلاش دارد با حضور در همایش ها ، نمایشگاه ها ، رویدادهای علمی ، فرهنگی و هنری تمامی مجامع تخصصی به اطلاع رسانی درباره بیماری سرطان ، معرفی فعالیت های موسسه سنا و دستاوردهایی که با همراهی نیکوکاران در زمینه آموزش و پیشگیری از طریق بالا بردن آگاهی عمومی و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تحقق یافته بپردازد .
به امید اینکه در سایه این اطلاع رسانی سنا بتواند ضمن عمل به دو اصل شفافیت و پاسخگویی روز به روز در جهت ارتقای خدمات به کودکان تحت حمایت اش گام بردارد.
 

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی ایمیل متن

دیدگاه ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد